O autorach

Niniejszy trenażer, pomocny w solidnych przygotowaniach do egzaminów zawodowych, przeprowadzanych w technikum logistycznym wykonany został w rezultacie wspólnej pracy następującej ekipy:

Serwis dostarczony jest na zasadzie "delivered as is". Twórcy serwisu nie ponoszą więc żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody, powstałe wskutek korzystania z trenażera. Oczywiście nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby wszystko działało poprawnie i było aktualne, jednakże niczego nie gwarantujemy i nie bierzemy odpowiedzialności prawno - finansowej za ewentualne negatywne konsekwencje użycia narzędzia. Używając naszego serwisu zgadzasz się na takie warunki jego użytkowania. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Prezentujemy w tym projekcie podejście nazywające się "better done than perfect" - czekamy na każdy Wasz pomocny feedback! Wszelkie sugestie, bugi, poprawki, literówki, komentarze co do działania tej naszej prowadzonej tutaj usługi prosimy kierować pod adres mailowy opiekuna projektu: zelent.miroslaw@gmail.com

Za wszelką pomoc serdecznie całą ekipą Wam dziękujemy!