O autorach

Niniejszy trenażer, pomocny w solidnych przygotowaniach do egzaminów zawodowych, przeprowadzanych w technikum logistycznym wykonany został w rezultacie wspólnej pracy następującej ekipy:

Stanowimy grupę pasjonatów programowania webowego - poznaliśmy się na informatycznych zajęciach szkolnych, prowadzonych w technikum informatycznym w Gliwicach. W ramach naszego wolnego czasu, jak to się mówi: "po godzinach", postanowiliśmy opracować system niniejszego trenażera, który stanowi w praktyce kolejną instancję silnika wykorzystywanego już między innymi w serwisie egzamin-informatyk.pl

Jest to usługa zrobiona przez nas czysto dla zajawki i rozwijania własnych umiejętności programowania, lecz nie tylko - wykonaliśmy ten serwis także po to, aby pomóc Wam solidnie przygotować się do ekonomicznych egzaminów zawodowych.

Przy okazji realizacji projektu pogadaliśmy o SEO, JavaScript, responsywności, Bootstrapie, analityce sieciowej, domenach, certyfikatach, sporo też o PHP, systemie templatek, przyjaznych adresach oraz preparowaniu odpowiedzi HTTP serwera. A przede wszystkim mieliśmy frajdę z napisania tego kodu! Avatary twórców serwisu stworzyliśmy z użyciem serwisu Portrait Illustration Maker.

Serwis dostarczony jest na zasadzie "delivered as is". Twórcy serwisu nie ponoszą więc żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody, powstałe wskutek korzystania z trenażera. Oczywiście nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby wszystko działało poprawnie i było aktualne, jednakże niczego nie gwarantujemy i nie bierzemy odpowiedzialności prawno - finansowej za ewentualne negatywne konsekwencje użycia narzędzia. Używając naszego serwisu zgadzasz się na takie warunki jego użytkowania. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Prezentujemy w tym projekcie podejście nazywające się "better done than perfect" - czekamy na każdy Wasz pomocny feedback! Wszelkie sugestie, bugi, poprawki, literówki, komentarze co do działania tej naszej prowadzonej tutaj usługi prosimy kierować pod adres mailowy opiekuna projektu: zelent.miroslaw@gmail.com

Za wszelką pomoc serdecznie całą ekipą Wam dziękujemy!